Ta oferta pracy jest nieaktualna od 415 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/y AP z językiem angielskim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

    Dla jednego z naszych Klientów - bardzo dobrego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: 43526
    Praca stała
    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • księgujesz operacje z obszaru AP
    • nadzorujesz poprawność dokonywanych transakcji
    • rozliczasz płatności podatku VAT
    • przygotowujesz płatność netting
    • raportujesz na potrzeby firmy
    • raportujesz na potrzeby klientów

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w księgowości wewnętrznej lub w dziale AP
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
    • znajomość programu SAP
    • bardzo dobre zdolności analityczne

    Oferta:

    • umowa o pracę
    • prywatna opieka medyczna
    • karta sportowa
    • ubezpieczenie na życie
    • szkolenia
    • dodatkowe dni wolne
    • możliwość rozwoju w ramach organizacji

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)