Oferta pracy

Księgowa/y AR z językiem włoskim

MMC Group Services Sp. z o.o.

  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu alokacji środków pieniężnych;

  • Uzgadnianie wynagrodzeń brokerów z ubezpieczycielami;

  • Obsługa zleceń / transakcji zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy (procedury, regulaminy);

  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca;

  • Sprawdzanie poprawności dokumentów finansowych;

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z naszymi interesariuszami;

  • Przygotowywanie doraźnych, dziennych lub miesięcznych raportów w zależności od potrzeb;

  • Usprawnianie procesów z wykorzystaniem dotychczasowych doświadczeń i zdobytej wiedzy.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

  • Dobra znajomość języka włoskiego (min.B2) oraz angielskiego (min.B2);

  • Praktyczna znajomość programu Excel;

  • Umiejętność pracy analitycznej w środowisku nastawionym na kreatywne rozwiązywanie problemów.

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w SSC / firmie BPO;

  • Wykształcenie wyższe (finanse/ekonomia);

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • Nastawienie na klienta, samodzielność i proaktywność.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole zorientowanym na ludzi;

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w modelu hybrydowym;

  • Stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjny pakiet benefitów;

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje;

  • Świetną lokalizację (blisko Ronda Daszyńskiego / bezpośredni dojazd linią M2).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Czego możesz się spodziewać?

W ramach Warszawskiego Centrum Operacji Księgowych Marsh McLennan, stanowisko to należy do zespołu rozrachunków z odbiorcami AR, z szerokim wsparciem zespołów zagranicznych. Zespół AR świadczy usługi księgowe dla klientów wewnętrznych, w ramach spółek operacyjnych grupy MarshMcLennan, w ponad 30 krajach regionu EMEA. Jako Księgowa/y AR z językiem włoskim będziesz zajmował/a się wsparciem włoskojęzycznego odbiorcy.

Marsh McLennan (NYSE: MMC) is the world’s leading professional services firm in the areas of risk, strategy and people. The Company’s 76,000 colleagues advise clients in 130 countries. With annual revenue over $17 billion, Marsh McLennan helps clients navigate an increasingly dynamic and complex environment through four market-leading businesses. Marsh advises individual and commercial clients of all sizes on insurance broking and innovative risk management solutions. Guy Carpenter develops advanced risk, reinsurance and capital strategies that help clients grow profitably and pursue emerging opportunities. Mercer delivers advice and technology-driven solutions that help organizations redefine the world of work, reshape retirement and investment outcomes, and unlock health and wellbeing for a changing workforce. Oliver Wyman serves as a critical strategic, economic and brand advisor to private sector and governmental clients. For more information, visit mmc.com, follow us on LinkedIn and Twitter or subscribe to BRINK.

Marsh McLennan is committed to embracing a diverse, inclusive and flexible work environment. We aim to attract and retain the best people regardless of their sex/gender, marital or parental status, ethnic origin, nationality, age, background, disability, sexual orientation, and gender identity.

Przewiń do profilu firmy