Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Asgard Sp. z o.o.

  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w prowadzeniu pełnej księgowości spółki zgodnie z przepisami prawa bilansowego oraz przepisami podatkowymi,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)

  • ewidencjonowanie operacji gospodarczych w systemie finansowo-księgowym (obszary: zakup, sprzedaż, magazyn, wynagrodzenia, kasa i bank, pozostałe księgowania)

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • analiza i uzgadnianie kont księgowych

  • czynne uczestnictwo w przeprowadzanych audytach finansowych

  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi

  • sporządzanie raportów i analiz dla potrzeb Klientów.

  • przygotowywanie wewnętrznych zestawień i analiz

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

  • dobra znajomość MS Excel (tworzenie zestawień pomocniczych i analiz)

  • doświadczenie w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych VAT, CIT

  • doświadczenie w zakresie sporządzania lub uczestnictwa w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • zdolność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Życzliwa i bezpośrednia kultura pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dostęp do biblioteki firmowej

  • Prywatna opieka medyczna Enel-med

  • Budżet rozwojowy: możliwość szkoleń i warsztaty

  • 2 razy w roku świąteczne paczki

  • Firmowe i działowe imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

Jak będzie wyglądał Twój proces rekrutacyjny?

  • Etap 1 - Spotkanie indywidualne z Managerem zespołu

  • Etap 2 - Spotkanie z Managerem zespołu oraz jednym z członków zespołu + zadanie