Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp. k.

  • Sidorska 61, Biała Podlaska
    Biała Podlaska, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sidorska 61

Biała Podlaska

Twój zakres obowiązków

  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i prawnym

  • dekretowanie i księgowanie faktur

  • sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji VAT

  • realizacja bieżących zadań działu

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe

  • doświadczenie zawodowe w księgowości

  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego

  • samodzielność

  • obsługa programów MS Office

  • motywacja do ciągłego doskonalenia

  • znajomość programów Rewizor, Subiekt będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • możliwość dostosowania szczebla stanowiska i wysokości wynagrodzenia do faktycznych kwalifikacji kandydata

Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.k. to renomowana firma o ugruntowanej pozycji w branży paliwowej.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty

Wymagane dokumenty: szczegółowe CV z dopisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez kandydatkę/kandydata.

Klauzula wymagana: „Udzielam zgody firmie Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Sprzedawca Paliw”.

Klauzula dobrowolna: „Wyrażam zgodę firmie Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.k. na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego".

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.