Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/y

DTM GRUPA Sp. z o. o. sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

DTM GRUPA Sp. z o. o. sp. k.

Generała Franciszka Kleeberga 34

Białystok

zatrudni na stanowisko:
KSIĘGOWA/Y

Opis stanowiska:

  • praca w programach Subiekt GT, Rewizor GT
  • analizowanie i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów handlowych
  • dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych
  • prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków
  • współpraca z nadzorującym księgowym
  • przygotowywanie prostych zestawień na potrzeby firmy

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada wykształcenie kierunkowe i/lub zna przepisy z zakresu rachunkowości, podatków VAT, PIT, CIT
  • jest sumienna, dokładna, samodzielna
  • wykazuje inicjatywę w rozwiązywaniu problemów
  • potrafi współpracować z innymi

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • samodzielne stanowisko pracy
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
  • możliwość szkoleń kierunkowych
  • możliwość korzystania z karty MultiSport
  • atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres poprzez przycisk aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. Z 2002r. Nr 10 poz.923 z późniejszymi zmianami”. Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne