Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / y

Automatyka Pomiary Sterowanie S.A.

Adama Mickiewicza 95F

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie podatku dochodowego od osób prawnych.

  • Dekretowanie dokumentów kosztowych.

  • Sporządzanie rozliczeń dotyczących różnic kursowych i wyceny bilansowej.

  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów.

  • Sporządzanie dokumentacji między podmiotami powiązanymi.

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości,

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe ekonomiczne,

  • umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość obsługi programów: Symfonia.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  • Pakiet ubezpieczenia medycznego i grupowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. istnieje już 26 lat. Jako jeden z liderów na rynku oferujemy kompleksowe usługi z dziedziny automatyki przemysłowej, elektryki i robotyzacji. Zapewniamy kompleksową realizację umów - od projektu po serwis, wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjno-techniczną, specjalistyczny sprzęt, najnowocześniejsze narzędzia projektowe, programistyczne i rozwiązania technologiczne.

Przewiń do profilu firmy