Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

ECO A.B.I. Ewa Fabińska

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie dokumentów księgowych, weryfikowanie ich poprawności oraz księgowanie,

  • prowadzenie ewidencji księgowych oraz podatkowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • przygotowanie danych do rozliczania podatku VAT, CIT,PIT,

  • wystawianie faktur,

  • rozliczanie produkcji i uzgadnianie stanów magazynowych,

  • księgowanie wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,

  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości,

  • sporządzanie raportów i analiz dla potrzeb innych działów i kierownictwa.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego lub księgowego przy prowadzeniu pełnej księgowości,

  • dobra znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości,

  • dobra znajomość zagadnień przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT),

  • umiejętność obsługi systemów księgowo-finansowych,

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie spółek,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji oraz stopnia realizacji powierzonych zakresów obowiązków.

O nas

Firma deweloperska zatrudni osobę na stanowisku:

Księgowa/y - miejsce pracy Białystok

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W tytule wiadomości prosimy wpisać "Księgowa/y - Białystok"