Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

SMG Agency Kalinowski, Zwiarko Spółka Jawna

Choroszczańska 17

Antoniuk

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa księgowa 2 Spółek, w tym:

  • Księgowanie dokumentów,

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Nadzór nad prowadzeniem rozrachunków w walucie krajowej i zagranicznej, rozliczanie różnic kursowych

  • Współpraca z działem Kadr w zakresie uzgadniania księgowań list płac

  • Współpraca z innymi działami w ramach oceny merytorycznej dokumentacji księgowej

  • Przygotowywanie kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych,

  • Sporządzanie i wysyłka deklaracji: VAT-JPK,CIT,PIT, GUS,

  • Przygotowywanie raportów /sprawozdań/ zestawień i innych potrzebnych informacji na potrzeby zarządu/banku i instytucji zewnętrznych,

  • Prowadzenie i ewidencja środków trwałych/naliczanie amortyzacji,

  • Uzgadnianie kont księgowych zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi , wymaganiami kontrolingu oraz prawem podatkowym,

  • Dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT oraz PIT oraz przepisów prawa pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego: finanse, ekonomia, rachunkowość,

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego księgowego lub podobne,

  • Praktycznej znajomość zasad księgowości oraz przepisów podatkowych, w tym aktywne monitorowanie zmian w prawie oraz bieżące informowanie Pracodawcy o zmianach w tym obszarze,

  • Biegłej znajomości oraz obsługi programu Comarch Optima,

  • Doświadczenia w obsłudze księgowej spółek prawa handlowego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • Podstawowe narzędzia pracy

  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość podniesienia własnych kwalifikacji w różnych obszarach,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

O nas

Jesteśmy firmą, dla której branże e-commerce oraz najnowsze rozwiązania IT nie mają tajemnic. Wśród nas są programiści, copywriterzy, konsultanci oraz specjaliści z innych dziedzin. Jesteśmy stabilnym zespołem, ważna jest dla nas praca zespołowa oraz oryginalne, nieszablonowe podejście do działania. Zajrzyj na naszą stronę, aby dowiedzieć się o nas więcej: www.smg-agency.pl.