Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 24.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Podatkowa "Cent"

    Księgowa/-y

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Opis stanowiska:

    • Zatrudnimy osobę do pracy na samodzielnym stanowisku w biurze rachunkowym.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,
    • praktyczna obsługa podatkowej księgi przychodów i rozchodów, VAT,
    • praktyczna obsługa programu "Płatnik",

    Firma oferuje:

    • praca na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • praca w miłej, rodzinnej atmosferze,
    • elastyczny czas pracy.

    Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji firmy Kancelaria Podatkowa CENT Iwona Szadkowska, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).