Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Lethe Jakub ChmielniakO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące prace w dziale księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane rachunkowość i finanse)

  • dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu firmy wg ustawy o rachunkowości na podobnym stanowisku,

  • znajomość zagadnień związanych z rozliczeniem środków trwałych,

  • znajomość zagadnień rozliczania produkcji i gospodarki magazynowej,

  • znajomość rozliczeń międzyokresowych czynnych i rozliczeń międzyokresowych przychodów,

  • umiejętność sporządzenia Bilansu i Rachunku Zysków i Strat

  • znajomość ustaw o CIT i VAT

  • sprawne posługiwanie się funkcjami arkuszy Excel

  • znajomość programów Comarch Optima lub Insert Rewizor będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę dla jednej z wiodących firm w obszarze e-commerce

  • Współpracę z wybitnej klasy specjalistami

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie dostosowane do indywidualnego poziomu i umiejętności

Lethe Jakub Chmielniak

Lethe to lifestyle'owa firma technologiczno-odzieżowa, którą w 2011 roku założył młody polski przedsiębiorca Jakub Chmielniak. Celem Lethe od początku było dawanie radości ludziom na całym świecie poprzez projektowanie i produkowanie kolorowych ubrań z nadrukami marki Mr. Gugu & Miss Go. To także dostawca platformy dla artystów tworzących nadruki Live Heroes, pomysłodawca marki odzieży sportowej Carpatree oraz właściciel m. in. takich brandów jak Rum & Coco, Aloha from Deer, czy Plants & Pots. Lethe to jednak przede wszystkim zgrany team, którego zaangażowanie i praca doprowadziła do międzynarodowego sukcesu, a odwaga i łamanie przyjętych schematów do światowej rozpoznawalności w świecie mody i nie tylko. Obecnie szukamy samodzielnego księgowego. Osoby zorganizowanej i zdolnej do ciągłej pracy nad własnymi kompetencjami.

Przewiń do profilu firmy