Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y - Bilansista

INDEKS Kancelaria Doradztwa Podatkowego Piotr Szajkowski

5 0007 000 brutto / mies.
  • Kręta 5, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kręta 5

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

Adres miejsca pracy: 65-770 Zielona Góra, ul. Kręta 5

Zakres obowiązków:

Samodzielna obsługa księgowa firm,

kontrola, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,

sporządzanie deklaracji podatkowych,

sporządzanie sprawozdań finansowych,

współpraca z doradcami podatkowymi,

kontakt z klientem.

Nasze wymagania

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie,

co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań,

dobra znajomość pojęć z zakresu rachunkowości i podatków

Mile widziane:

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,

znajomość programu SAGE Symfonia.

To oferujemy

Zapewniamy:

stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie,

wsparcie merytoryczne osób z doświadczeniem (chętnie podzielimy się wiedzą),

elastyczny system czasu pracy (8 godzinny wymiar pracy w zakresie godzinowym pomiędzy 7:00 a 16:00),

możliwość rozwoju zawodowego,

pyszną kawę i miłą atmosferę,

pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z wieloma podmiotami z różnych branż gospodarki.

O nas

INDEKS Kancelaria Doradztwa Podatkowego, wyróżniamy się 29-letnim doświadczeniem na rynku usług doradczych oraz księgowych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Samodzielny księgowy - bilansista