Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

EKOTECHNIKA OZE sp. z o.o.

4 5009 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Świętego Rocha 230A

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące opisywanie, dekretowanie dokumentów księgowych;

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych;

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych;

  • Wykonywanie przelewów bankowych;

  • Nadzór nad płatnościami i kontrola płatności od Klientów;

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników;

  • Komunikacja z innymi firmami oraz instytucjami państwowymi (US, ZUS);

  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby zarządu, banków oraz innych instytucji zewnętrznych;

  • Współpraca z Główną Księgową.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub na stanowisku ze zbieżnym zakresem zadań;

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu rachunkowym;

  • dobra znajomość programu księgowego Comarch Optima;

  • znajomość zasad księgowości;

  • obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • chęć do dobywania doświadczenia w wielu obszarach księgowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowaną pozycją na rynku;

  • Przyjazne środowisko pracy.

O nas

Firma Ekotechnika OZE Sp. z o.o. to firma rodzinna o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii.

Zajmujemy się montażem pomp ciepła, fotowoltaiki oraz klimatyzacji i rekuperacji.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: księgowa.