Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y do biura rachunkowego

MAJ FINANCEO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kwalifikacja podatkowa i rachunkowa dokumentów;

  • ewidencja dokumentów w programie finansowo-księgowym / pełna księgowość;

  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz zestawień na podstawie zapisów księgowych;

  • weryfikacja i kontrola kont księgowych pod względem poprawności zapisów księgowych;

  • kontakt z klientami oraz urzędem skarbowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomia;

  • doświadczenie w księgowości na podobnym stanowisku;

  • znajomość programu Comarch ERP Optima mile widziana;

  • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;

  • umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • chęć do nauki i rozwoju;

  • dobra organizacja czasu pracy, sumienność, rzetelność oraz komunikatywność.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę;

  • przyjazne miejsce pracy i miłą zespołową atmosferę;

  • możliwość dalszego rozwoju;

  • system kafeteryjny dla pracowników (ubezpieczenie grupowe);

  • komfortowe warunki pracy oraz bezpłatny parking bezpośrednio przed biurowcem.

MAJ FINANCE

Nasze Biuro Rachunkowe powstało z myślą o kompleksowej obsłudze małych, średnich jak i dużych podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności, będących własnością zarówno osób fizycznych jak i spółek prawa handlowego.

Ponieważ stale się rozwijamy poszukujemy nowych współpracowników do naszego zespołu.

Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań i chcesz być częścią zgranego, dynamicznego zespołu to ta oferta może być właśnie dla Ciebie

Przewiń do profilu firmy