Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y do Biura Rachunkowego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DPM KANCELARIA sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    1. Samodzielna, pełna obsługa księgowa spółek prawa handlowego (pełna księgowość).
    2. Samodzielna obsługa podmiotów prowadzących podatkową księgę przychodów i rozchodów.
    3. Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym.
    4. Samodzielne dekretowanie i księgowanie.
    5. Sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych miesięcznych i rocznych: VAT, CIT, PIT.
    6. Bieżąca sprawozdawczość finansowa dla US i GUS.
    7. Rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowych.
    8. Sporządzanie oraz księgowanie listy płac.

    Wymagania:

    1. Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych oraz kpir.
    2. Doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej oraz kompleksowym przygotowywaniu i prowadzeniu dokumentacji pracowniczej.
    3. Znajomość programu Symfonia.
    4. Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    1. Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy;
    2. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    3. Atrakcyjne wynagrodzenie;
    4. Nowoczesne narzędzia pracy;
    5. Udział w szkoleniach zawodowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DPM Kancelaria Sp. z o.o. (krs nr 0000290021), moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko księgowa (księgowy).

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (...) (zwanego dalej RODO) informujemy, że:

    1. Administratorem danych osobowych przetwarzającym Państwa dane osobowe  jest DPM Kancelaria Sp. z o.o. (krs nr 0000290021), ul. W. Węgorka 20 lok. 5, 60 – 101 Poznań.
    2. Więcej informacji można uzyskać kierując zapytania na adres podany wyżej.
    3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a  i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w związku z  art. 221  Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    4. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji.
    5. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
    6. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie; powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody przed jej cofnięciem.
    7. Ma Państwu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora.
    8. Podanie danych osobowych w zakresie imiona i nazwisko, data urodzenia, miejsce adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej lub numer telefonu, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest obligatoryjne w oparciu o Kodeks Pracy a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
    9. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.