Logo Pracuj.pl

Księgowa/y do ds. księgi głównej (GL)

Grafton RecruitmentO firmie

10 000–11 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się grupy księgowo-podatkowej o międzynarodowym zasięgu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Księgowa/y do ds. księgi głównej (GL)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • samodzielne przygotowywanie sprawozdań finansowych i współpraca z audytorami
  • księgowanie środków trwałych
  • utrzymywanie kontaktu z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami/zespołami finansowymi i wspierającymi

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • pierwsze doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem mile widziane
  • bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych, w tym CIT i VAT
  • mile widziane doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych

Pracodawca oferuje

  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • praca zespołowa i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem
  • pakiet medyczny
  • karta Multisport

Grafton Recruitment

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Księgowa/y do ds. księgi głównej (GL), Warszawa