Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y do Zespołu KPiR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SuperKsięgowa.pl to innowacyjne ogólnopolskie biuro rachunkowe ON-LINE dla małych i średnich przedsiębiorstw z pełnym zakresem obsługi księgowej. To uznana na rynku marka i jedno z najpopularniejszych tego typu rozwiązań w Polsce, docenione przez Klientów, wyróżnione licznymi nagrodami i certyfikatami. Jednym z głównych wyróżnień firmy jest to, że SuperKsięgowa.pl została wybrana jako partner mBanku do świadczenia usługi księgowej w ramach oferty mKsięgowość, będącej nowością na skalę europejską.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

    Księgowych do Zespołu KPiR
    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref. KP/KPiR/LUB

    Opis stanowiska

    • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego na uproszczonej księgowości
    • księgowanie dokumentów pod nadzorem księgowej
    • sporządzanie deklaracji podatkowych PIT i VAT
    • zgłoszenia przedsiębiorców do ZUS
    • bieżąca obsługa klientów

    Wymagania

    • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR
    • znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT
    • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym mile widziane
    • wysoka kultura osobista
    • zdolności komunikacyjne
    • sumienność, dokładność, pracowitość
    • dobra organizacja pracy

    Oferujemy

    • pracę w prestiżowej innowacyjnej firmie
    • umowę o pracę
    • dobrą atmosferę w miłym, młodym i zgranym zespole
    • szkolenia księgowe
    • możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego w ramach Akademii Superksięgowej
    • indywidualną ścieżkę kariery
    • premie za wydajność i efektywność pracy
    • dodatkowe benefity pozapłacowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"