Ta oferta pracy jest nieaktualna od 272 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/y ds. należności i zobowiązań

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma z branży farmaceutycznej poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Analiza sytuacji finansowej klientów w oparciu o sprawozdania finansowe – opiniowanie kredytu kupieckiego
    • Dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych
    • Analiza i wyjaśnianie zaksięgowanych różnic na kontach klientów
    • Uzgadnianie i wyjaśnianie z klientami stanu rozrachunków
    • Monitorowanie oraz analiza stanu niespłaconych należności i zobowiązań, kontrola i windykacja (kontakt z klientami, ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i Kancelarią Prawną
    • Zarządzanie należnościami wątpliwymi (przekwalifikowanie, spisywanie należności nieściągalnych)
    • Opracowanie raportów i analiz dot. Stanu zobowiązań klientów
    • Tworzenie raportów dla kadry zarządzającej
    • Umowy z odbiorcami – koordynacja

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obszarze windykacji należności
    • Znajomość zasad windykacji należności
    • Znajomość systemów i programów komputerowych, bardzo dobra znajomość programów MS Office
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
    • Samodzielność, staranność, sumienność

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne warunki zatrudnienia

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz Listu Motywacyjnego
    za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany nazwy stanowiska.

    Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."