Oferta pracy

Księgowa/y ds. Należności

Medicover

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie raportów sprzedaży i kasowych

  • Uzgadnianie form płatności

  • Uzgadnianie fiskalizacji

  • Uzgadnianie kont należności od odbiorców

  • Praca w zakresie procesów AR (w Dziale Należności)

  • Praca z dokumentacją księgową w systemie AX Dynamics i SUN

  • Udział w zamknięciu miesiąca i roku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych w dużej firmie lub biurze rachunkowym.

  • Dobra znajomość MS Office, w tym Excel.

  • Znajomość systemu MS Dynamics AX, SUN (mile widziane).

  • Zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy.

  • Otwartość, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy