Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y ds. Obciążeń Dostawców Towarowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w OBI ...bo warto!

    Miejsce pracy: Warszawa - Centrala OBI, Al. Krakowska 102. nr ref. KODT/CEN/2018

    Opis stanowiska

    • Wprowadzanie warunków wynikających z umów zawartych z dostawcami towarów,
    • Uzgadnianie obrotów z dostawcami towarów celem ustalenia podstawy do dokonania obciążeń,
    • Dokonywanie comiesięcznych obciążeń wynikających z umów zawartych z dostawcami towarów,
    • Współpraca z dostawcami towarowymi w zakresie monitowania braku faktur korygujących,
    • Wystawianie kompensat w sytuacji potrąceń płatności dla dostawców towarowych.

    Profil idealnego kandydata

    • Doświadczenie w pracy z dokumentami zakupu towarów,
    • Znajomość programu MS Office (Word, Excel), mile widziana znajomość SAP,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dokładność, sumienność, komunikatywność.

    Oferujemy:

    Ponadto:

    • kurs j. angielskiego
    • ubezpieczenie na życie
    • wyjścia integracyjne
    • przyjazną atmosferę

    FacebookPinterestInstagram
    AplikujObi