Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/y ds. Wspólnot Mieszkaniowych

  • Białogard, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agata Cyrklewicz Zarządca Nieruchomości

    AC Zarządca Nieruchomości to firma zarządzająca i administrująca nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych na terenie Białogardu i okolic.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białogard

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie kompleksowej ewidencji rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych,
    • Dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,
    • Uzgadnianie sald kont analitycznych i syntetycznych właścicieli i kontrahentów,
    • Naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych, funduszu remontowego i mediów,
    • Prowadzenie kartotek właścicieli,
    • Kontrola należytego i terminowego uiszczania opłat przez właścicieli, kierowanie wezwań do zapłaty, prowadzenie windykacji należności,
    • Sporządzanie poleceń przelewu do systemu bankowego, obsługa opłat, wykonywanie sprawozdań finansowych,
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
    • Prowadzenie rozliczeń z US,
    • Rozliczanie mediów,
    • Prowadzenie rozliczeń i korespondencja z urzędami.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne (kierunki Rachunkowość, Finanse lub pokrewne),
    • Dobra znajomość zasad ewidencji księgowej oraz przepisów podatkowych,
    • Znajomość Ustawy o Rachunkowości,
    • Dobra znajomość oprogramowania MS OFFICE (Word, Excel),
    • Umiejętność obsługi klienta, zaangażowanie w wykonywaną pracę.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • Dobre warunki pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania lub składanie w biurze przy ul. Świętochowskiego 16 lok. nr 1 w Białogardzie.