Oferta pracy

Księgowa/y ds. Zobowiązań Międzynarodowych

Lorenz Services sp. z o.o.O firmie

  • Rolna 6, Sady (pow. poznański)
    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lorenz Services sp. z o.o.

Rolna 6

Sady (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja i księgowanie faktur zakupu w systemie SAP i xFlow

  • uzgadnianie sald na kontach dostawców

  • weryfikowanie faktur (wstępnie wprowadzonych do systemu)

  • rozliczanie i wyjaśnianie otwartych pozycji na kontach rozliczenie zakupu

  • udzielanie informacji i rzetelnych odpowiedzi klientowi wewnętrznemu i zewnętrznemu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w obszarze księgowości

  • dobra znajomość pakiet MS Office, szczególnie Excel

  • znajomość SAP

  • umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi i pracy w zespole

  • dbałość o szczegóły i umiejętności analityczne

  • doświadczenie w pracy w firmie międzynarodowej lub Shared Service Centre

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku

  • wykorzystanie znajomości języka niemieckiego w praktyce każdego dnia

  • pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej rozwojowi osobistemu

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia

  • zorganizowany dojazd do pracy autobusem firmowym (15 minut z Ogrodów)

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (możliwość rozpoczynania pracy w przedziale 6:45-9:00)

  • szkolenia językowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.

Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch?

Przewiń do profilu firmy