Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa / y

Paula Fish Sp. J.O firmie

Rekrutacja zdalna

Paula Fish Sp. J.

aleja Grunwaldzka 472C Olivia Star

Gdańsk

Poszukujemy

Księgowa

Opis stanowiska:

  • Księgowanie faktur zakupu
  • Księgowanie delegacji pracowniczych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Księgowanie raportów kasowych
  • Uzgadnianie sald kont księgowych
  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu księgowości i finansów, wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w szczególności w firmie produkcyjnej
  • Znajomość i biegłe posługiwanie się Excelem
  • Znajomość zagadnień rachunkowości, finansów
  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferta obejmuje:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę na pełen etat
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne