Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/y

MOST Sp. z o.o.O firmie

MOST Sp. z o.o.

Chwaszczyńska 130B

Gdynia

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa/y

Zakres Obowiązków:

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w systemie elektronicznym;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych i innych, przewidzianych odpowiednimi przepisami;
  • księgowanie rozliczeń gotówkowych oraz delegacji;
  • stała współpraca z oddziałami Spółki;
  • monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego;
  • prowadzenie dokumentacji PPK.

Oczekiwania:

  • wykształcenie ekonomiczne - rachunkowość, finanse;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości;
  • biegła znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych;
  • biegła znajomość programu SYMFONIA będzie dodatkowym atutem;
  • praktyczna znajomość programów MS Office (w szczególności Excel);
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość, dokładność i zaangażowanie;
  • otwartość oraz nastawienie na współpracę w zespole;

Oferujemy:

  • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanych zadań;
  • niezbędne narzędzia;
  • miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy;
Zgłoszenia zawierające CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne