Oferta pracy

Księgowa/y

AIC S.A.

  • Rdestowa 41, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • rozliczanie rozrachunków z kontrahentami i pracownikami

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • księgowanie faktur kosztowych i magazynowych

  • rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu rachunkowość

  • doświadczenie minimum rok w dziale księgowości

  • znajomość Ustawy o Rachunkowości

  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

To oferujemy

  • niezliczoną ilość wyzwań zawodowych; jesteśmy firmą szybko rozwijającą się, rozbudowującą swoje zakłady, otwierającą się na działalność międzynarodową (Europa, Azja)

  • pracę w firmie o bardzo dynamicznej i elastycznej kulturze pracy

  • bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem

  • możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach

AIC S.A.

Nasze produkty to zaawansowane technologicznie wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu. Budowane na ich bazie urządzenia są wykorzystywane do ogrzewania europejskich i amerykańskich domów, hoteli, czy tak prestiżowych obiektów, jak stadion Chicago Bulls i Disneyland na Florydzie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy produkcję nowej grupy wyrobów - kotłów o dużej mocy.

Przewiń do profilu firmy