Księgowa/y

AIUT Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 113

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów krajowych i zagranicznych, magazynowych oraz kosztowych,

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,

  • Księgowanie płac i rozliczeń z pracownikami,

  • Sporządzanie zestawień i raportów pod sprawozdawczość i pod deklaracje podatkowe.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomiczne, finanse),

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy w stresie, w sytuacjach wymagających większego zaangażowania,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków,

  • Otwartość na nowe technologie w pracy na stanowisku księgowym.

Mile widziane

  • Znajomość CDN XL (comarch),

  • Obsługa MS Office – word, excel,

  • Praktyczna wiedza z zakresu księgowości i rachunkowości,

  • Prawo jazdy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, system kafeteryjny, pakiety sportowe, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)

  • Interesującą pracę na samodzielnym stanowisku

  • Pełne wyzwań zadania dające możliwość zdobywanie szerokiego doświadczenia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

  • pakiet sportowy

  • platforma kafeteryjna

AIUT to prywatna, polska firma inżynierska, realizująca złożone projekty techniczne na całym świecie. Nasi specjaliści tworzą innowacyjne, interdyscyplinarne rozwiązania z obszarów robotyki, automatyki, pojazdów autonomicznych, zaawansowanych rozwiązań IT dla przemysłu. Mamy oddziały w USA, Kanadzie, Chinach, Indiach, Niemczech, Rumunii i rozwijamy się coraz szybciej!

W obszarze IOT Internetu Rzeczy AIUT jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych firm w tym rejonie Europy dostarczających kompletne własne rozwiązania sprzętowe i systemowe dla odczytu liczników, pomiaru poziomu w zbiornikach, monitorowania. Dostarczyliśmy ponad 750.000 urządzeń na całym świecie i ponad 100 ekosystemów IoT do zarządzania danymi jest dostarczonych lub eksploatowanych przez naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy