Księgowa/-y

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MAPEI POLSKA Sp. z o.o. wiodący producent chemii budowlanej poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Księgowa/-y
    Miejsce pracy: Gliwice

    Główne zadania na proponowanym stanowisku to:

    • księgowanie wyciągów bankowych krajowych i zagranicznych
    • księgowanie faktur zakupu
    • księgowanie rozliczeń pracowniczych
    • czynny udział w procesach zamykających okresy sprawozdawcze (miesięczne, kwartalne)

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • wykształcenie średnie
    • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej min. 1 rok
    • dobra znajomość zasad rachunkowości
    • podstawowa znajomość przepisów podatkowych
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość obsługi MS Excel
    • dobra organizacja pracy
    • skrupulatność
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i stabilnej finansowo
    • atrakcyjny system wynagradzania
    • rozwój poprzez realizację samodzielnych projektów oraz szkolenia
    • pakiet benefitów pozapłacowych w tym między innymi:
      • prywatną opiekę medyczną
      • współfinansowanie karty sportowej
      • naukę języka angielskiego
      • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że pozostawiamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Gwarantujemy dyskrecję.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MAPEI Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

    bottom