Oferta pracy

Księgowa/y

Eneria

  • Izabelin-Dziekanówek (pow. nowodworski)

    Izabelin-Dziekanówek (pow. nowodworski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowego (kosztowe, magazynowe, sprzedażowe)

  • Księgowanie rezerw

  • Weryfikacja zapisów na kontach, w tym analiza rozrachunków

  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji księgowej

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, roku

  • Udział w procesie przygotowywania płatności

  • Wsparcie Działu Księgowości w bieżących pracach

Nasze wymagania

  • Minimum 3 - letnie doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe

  • Znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Znajomość programów księgowych

  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność samodzielnej weryfikacji efektów własnej pracy

  • Otwartość na zmiany i pozytywne podejście do pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa – z możliwością podjęcia stałej współpracy

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego,

  • Bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, kartę MultiSport, dofinansowanie obiadów,

  • Szkolenia branżowe,

  • Pracę w przyjaznym zespole ekspertów w swojej dziedzinie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

Eneria

Eneria Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle morskim, kolejowym czy energetycznym, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy