Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y

MARIACKI Sp. z o.o.O firmie

  • Mariacka 15, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MARIACKI Sp. z o.o.

Mariacka 15

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa rachunków bankowych (drukowanie, wprowadzanie przelewów, wprowadzanie do programu FK Enova, rozliczanie z dokumentami kosztowymi, przychodowymi),

  • Prowadzenie rozrachunków w systemie FK Enova,

  • Kontrola i uzgadnianie utargu,

  • Kontrola stanu gotówki w kasie,

  • Przyjmowanie, opisywanie oraz księgowanie faktur kosztowych,

  • Rozliczanie płatności kartami,

  • Rozliczanie przesunięć towarów.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata praktyki na stanowisku księgowy,

  • Umiejętności interpersonalne,

  • Samodzielność, umiejętność radzenia sobie w nietypowych sytuacjach,

  • Znajomość pakietu Office (w szczególności Excel),

  • Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków w hotelu,

  • Mile widziana znajomość systemu Enova.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Uczestnictwo w szkoleniach,

  • Indywidualną ścieżkę kariery,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Pracę w niewielkim dobrze zorganizowanym zespole,

  • Dobrą atmosferę w pracy.

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli do przesyłanych dokumentów:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).