Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Kancelaria Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu F-K,

  • weryfikacja wprowadzonych dokumentów pod względem VAT i podatku dochodowego,

  • weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenia o profilu ekonomicznym,

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku w obszarze księgowości,

  • znajomości programu Symfonia Finanse i Księgowość,

  • wiedzy, doświadczenia i umiejętności w zakresie rozliczania podatku dochodowego od osób prawnych, podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób fizycznych,

  • praktycznej znajomości przepisów w zakresie rachunkowości oraz prawa podatkowego,

  • biegłej obsługi pakietu MS Office,

  • dobrej umiejętności organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania,

  • umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego.