Oferta pracy

Księgowa/-y

Lambertz Polonia Sp. z o.o.

  • Bażantów 1, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bażantów 1

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie faktur do systemów księgowych.

  • Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych w zakresie ich zgodności z przepisami podatkowymi i rachunkowymi.

  • Przygotowywanie płatności.

  • Rozliczenie rozrachunków.

  • Przeprowadzanie bieżącej kontroli kont księgowych.

  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca.

  • Bieżąca współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – średnie lub wyższe z zakresu finansów lub księgowości.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość aktualnych przepisów podatkowych.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą.

  • Benefity: Karta Ok System, bony świąteczne, wczasy pod „gruszą”, coroczne imprezy integracyjne, kursy językowe finansowane przez pracodawcę (j. niemiecki / angielski), ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na zakupy w sklepikach firmowych.

Lambertz Polonia Sp. z o.o. jest częścią Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech i jednego z największych na świecie. Od prawie 330 lat konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową w oparciu o tradycję, wysoką jakość produktów i stabilne warunki zatrudnienia dbając jednocześnie o rozwój pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.