Oferta pracy

Księgowa/y -Kierownik Zespołu

Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.O firmie

Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.

Radlińska 68

Wodzisław Śląski

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej oraz uproszczonej księgowości
  • sporządzanie rocznych sprawozdań,bilansu,RziS również w obszarze związanym ze służbą zdrowia
  • organizacja pracy w zespole
  • współpraca z zarządem

Wymagania:

  • dobra znajomość przepisów prawa,ustawy o rachunkowości,PIT,CIT oraz VAT
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • niekaralność
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę na pełny etat
  • możliwość zdobywania doświadczenia we współpracy z doradcami podatkowymi, radcami prawnymi, biegłymi rewidentami
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania lub osobiście w Siedzibie Firmy(sekretariat): Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c. ul.Radlińska 68 44-300 Wodzisław Śląski.
Osoby aplikujące prosimy o dodanie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/-em poinformowana/-ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)informujemy, iż:
  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie „Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.” z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Radlińskiej 68
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji.
  4. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
Kancelaria zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy