Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y

Buglo Play Sp. z o.o.

  • BoWiD 4, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

BoWiD 4

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie delegacji

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Weryfikowanie dokumentów księgowych

  • Wsparcie działu finansowego w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania wyników finansowych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - banki, US, GUS itd.

  • Księgowanie wyciągów bankowych i prowadzenie kasy

  • Uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczymi

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa rachunkowego i podatkowego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)

  • Odpowiedzialność, rzetelność i skrupulatność

  • Zdolność do pracy zarówno samodzielnej, jak i w grupie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość modułu księgowego Comarch ERP XL

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków ich rodzin

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość rozwoju w strukturach dużej i stabilnej firmy

  • Świadczenia z funduszu ZFŚS m.in. bony pieniężne na święta, prezenty dla dzieci pracowników, dofinansowanie do wypoczynku pracowników itp.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Buglo Play Sp. z o. o. to wiodący producent profesjonalnych placów zabaw i siłowni plenerowych wywodzący się z Koszalina. Naszą misją jest tworzenie produktów, które inspirując do zabawy, przynoszą szereg korzyści dla zdrowia, rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci. Wysoką jakość placów zabaw zawdzięczamy zespołowej pracy wykwalifikowanych specjalistów, których umiejętności są stale doskonalone.

Przewiń do profilu firmy