Logo Pracuj.pl

Księgowa/-y

BBK S.A. (właściciel marki home&you)O firmie

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

Magnacka 15A

Kowale (pow. gdański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • ewidencja zdarzeń gospodarczych w księgach Spółki, w tym w szczególności: zakupu towaru z importu, kosztów powiązanych z importem towarów, walutowych wyciągów bankowych,
  • rozliczenie zobowiązań i należności (potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami),
  • przygotowanie sprawozdań statystycznych i innych raportów,
  • udział w projektach,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnętrznymi firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w księgowości,
  • znajomość zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę zespołową w miłej i przyjaznej atmosferze, jak w "home",
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stażu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie,
  • wsparcie na starcie od całego zespołu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość przystąpienia do karty Multisport

Bezapelacyjny lider w branży wnętrzarskiej w Polsce

Biznes lokalny założony i prowadzony przez rodzinę

Kreatywni ludzie, którzy pracują nad ciekawym asortymentem

Miłość do pięknych wnętrz – to właśnie od niej wszystko się zaczęło. Oryginalne, pełne uroku i funkcjonalne aranżacje to nasza pasja, którą rozwijamy codziennie od ponad 20 lat, zajmując się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz. Bacznie śledzimy nowe trendy w branży wnętrzarskiej, nie boimy się przy tym także kreować własnych – zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji, aby tworzyć oryginalne kolekcje ozdób, tekstyliów i domowych akcesoriów dla naszych marek: home&you oraz Essex.

Czym się zajmujemy:

To my odpowiadamy za ewidencję zdarzeń gospodarczych związanych z transakcjami zagranicznymi i majątkiem trwałym. Oznacza to, że wszystkie faktury walutowe, dotyczące zakupów i sprzedaży, trafiają do nas. Księgujemy operacje związane z zakupem i sprzedażą towarów, inwestycjami i leasingami. Wypełniamy obowiązki sprawozdawcze do odpowiednich Urzędów.

Księgowa/-y, Magnacka 15A, Kowale (pow. gdański)