Logo Pracuj.pl

Księgowa/- y

B1A IP sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości spółek na pełnych księgach–w pełnym zakresie bez kadr (odrębne stanowisko pracy).
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych (VAT,CIT,inne), deklaracji od podatku i nieruchomości, sprawozdań finansowych, sprawozdania do GUS i inne.

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość Enova, Comarch Optima,
  • Dobra znajomość arkusza Excel,
  • Mile widziane doświadczenie min. 1 rok, najchętniej w pracy w biurze rachunkowych
  • Mile widziane ukończenie technikum ekonomicznego o profilu rachunkowość i/albo wyższych studiów o profilu rachunkowości
  • Pracowitość, sumienność, rzetelność, uczciwość

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Księgowa/- y, Kraków