Logo Pracuj.pl

Księgowa/-y

Optidata Sp. z o.o.O firmie

6 000–8 000
brutto / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja faktur w programie finansowo- księgowym
  • Sporządzanie deklaracji VAT do urzędu skarbowego
  • Rozliczanie transakcji bankowych (krajowych i zagranicznych)
  • Księgowanie list płac oraz pozostałych dokumentów i operacji gospodarczych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Rozliczanie delegacji
  • Sporządzanie zestawień i raportów na cele wewnętrzne
  • Merytoryczna kontrola dokumentów pod względem rachunkowo podatkowym, śledzenie aktualnych zmian w przepisach rachunkowych i prawa podatkowego
  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek Finanse i Rachunkowość
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w księgowości
  • Znajomość programu księgowego Symfonia FK
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Sumienność, odpowiedzialność, skrupulatność
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • Pracę w siedzibie firmy w Krakowie w młodym i ciągle powiększającym się zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Optidata Sp. z o.o.

KIM JESTEŚMY:

• Od 20 lat specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla Logistyki, Transportu i Produkcji

• Współpracujemy ze światowymi liderami technologicznymi takimi jak: IBM, HP, Microsoft, Cisco, Zebra, Honeywell oraz ośrodkami naukowymi i uczelniami wyższymi takimi jak GS1Polska (ILIM) czy Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

• Tworzymy autorskie systemy WMS, MES, TMS korzystając z C/C++, C#, SQL, Java na platformy Windows, Android, iOS

• W naszych systemach wykorzystujemy technologie RFID, Voice oraz rozwiązania chmurowe

• Integrujemy nasze rozwiązania z systemami SAP, IFS, JD Edwards, DB Schenker, DHL, GLS, UPS.

GDZIE I JAK PRACUJEMY:

• Nasza centrala mieści się w nowoczesnym biurze przy ulicy Wadowickiej 8A (budynek Mix Biura)

• Stworzyliśmy autorską metodykę prowadzenia projektów bazującą na technikach zwinnych

• Nasi pracownicy pracują przy wykorzystaniu narzędzi JIRA oraz Confluence

• Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaowocował bogatą lista referencyjną, na której znajdują się min. klienci tacy jak: Grupa Cersanit, Grupa Ciech S.A., Fakro, Velvet Care, Selena, Reckitt & Benckiser, Carlsberg, GK Żywiec, Grupa Synthos, Ziaja, Żabka Polska.

Księgowa/-y, Kraków