Ta oferta pracy jest nieaktualna od 215 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-06-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o.

A.M. Jesiołowscy – Finanse sp. z o.o. to polska firma audytorsko-doradcza działająca od 25 lat. Pracujemy w dwóch zasadniczych kierunkach:

  • administrujemy biznesem naszych klientów: doradzamy w zakresie zarządzania, finansów, podatków i prawa gospodarczego, a także prowadzimy księgowość oraz sprawy kadrowo-płacowe,
  • badamy sprawozdania finansowe podmiotów gospodarczych oraz wykonujemy ekspertyzy z zakresu finansów i prawa podatkowego.

Księgowa/-y

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Poszukujemy Kandydatów  z wcześniejszym doświadczeniem na stanowisku Księgowego.

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • kwalifikacja merytoryczna dokumentów do kategorii podatkowych/kosztowych,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów dla instytucji zewnętrznych.

Wymagania:

  • zdolność do nauki oraz pracowitość,
  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych,
  • dodatkowe /nieobowiązkowe/ atuty: znajomość CDN OPTIMA lub ENOVA.

Dbamy o odpowiednie warunki pracy:

  • staramy się utrzymywać 8-godzinny dzień pracy z wolnymi weekendami; nadgodziny są sporadyczne i staramy się unikać takich sytuacji,
  • stwarzamy przyjazne warunki pracy, jeśli chodzi o nabywanie doświadczenia i umiejętności (w tym odbycia praktyki i aplikacji dla kandydatów na biegłego rewidenta), zapewniamy wsparcie merytoryczne w rozwiązywaniu zagadnień księgowych; początkujący pracownicy nabywają u nas pewności siebie, stają się kompetentni,
  • uwzględniamy w organizacji czasu pracy konieczność realizacji obowiązków macierzyńskich, rodzinnych i wynikających z kontynuacji nauki,
  • od ponad 10 lat prowadzimy systematyczne, bezpłatne kursy języka angielskiego – w pracy (2 x 1 godzinie tygodniowo, lektor polski i native speaker).

Wielu pracowników pracuje u nas po kilkanaście lat. Cenią sobie jakość relacji panujących w firmie: życzliwość, wyrozumiałość, ale także zdyscyplinowanie i rytm pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.