Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Camel Poland Sp. z o.o.

    Księgowa/-y

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • wprowadzanie i księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży i PK w systemie finansowo-księgowym
    • uzgadnianie sald
    • prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT w zakresie księgowanych dokumentów
    • przygotowywanie i dokonywanie płatności
    • księgowanie wyciągów bankowych
    • inne zadania, zlecone przez przełożonych

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie ekonomiczne
    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość programu: MS Office
    • znajomość oprogramowania księgowego (mile widziane TEMA Computer)
    • systematyczność, dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • ciekawą i samodzielną pracę w rozwijającej się firmie
    • możliwość ciągłego doskonalenia swoich kompetencji
    • pracę od pon. do pt. w godz. 7.00-15.00
    • możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do grupowego ubezpieczenia na życie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania i podanie oczekiwanego wynagrodzenia.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Camel Poland Sp. z o.o.,os Słoneczne 15, 31-958 Kraków, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

    Uprzejmie informujemy, że:

    1. Administratorem danych osobowych jest Camel Poland Sp. z o.o.,os Słoneczne 15, 31-958 Kraków, dalej: „Administrator”.
    2. Podanie danych jest dobrowolne, ale jest warunkiem udziału w rekrutacji. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego dane nie będą przetwarzane.
    3. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
    4. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
    5. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji.
    6. Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.