Księgowa/-y Księgi Głównej (GL)

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

    Dla naszego Klienta, stabilnej firmy o zasięgu międzynarodowym, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    GL/POZNAN/2018
    Zakres obowiązków:
    • Księgowanie w zakresie środków trwałych i amortyzacji
    • Wykonywanie wszystkich czynności związanych z zamknięciem miesiąca( month-end closing, reconciliation)
    • Zapewnienie dokładnych sprawozdań finansowych zgodnych z USGAAP lub IFRS
    • Wspieranie migracji procesów księgowych z innych krajów
    • Przygotowywanie sprawozdań
    • Współpraca z audytem wewnętrznym i zewnętrznym
    • Monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych
    • Dostarczanie raportów i analiz
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów / księgowości lub ukończony kurs księgowości
    • 2-letnie doświadczenia w obszarze księgi głównej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem).
    • Znajomość MS Office
    • Zorientowanie na cel i konsekwencja w działaniu
    • Zorientowanie na klienta oraz pracę zespołową
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    Oferujemy:
    • Interesująca i samodzielna praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze organizacyjnej
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
    • Szeroki pakiet treningów i szkoleń
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
    • Pozytywna atmosfera pracy

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji w języku angielskim.

    marta.kikulska@antal.pl
    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl