Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y - księgi handlowe

BIURO RACHUNKOWE ARBITRANS BEATA JANISZEWSKA

4 0008 000 brutto / mies.
  • Piotrkowska 270
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Piotrkowska 270

Łódź

Zakres obowiązków:

  • księgowanie oraz rozliczanie dokumentów zgodnie z przepisami podatkowymi oraz przepisami o rachunkowości,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych – umiejętność analizy kodów GTU oraz procedur transakcji,
  • analizowanie i rozliczanie kont księgowych,
  • udział w sporządzaniu sprawozdań rocznych i okresowych : bilans, rachunek zysków i strat rachunek przepływów pieniężnych,
  • bieżący monitoring rozrachunków, uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami,
  • znajomość zagadnień WNT i WDT , import towarów, import usług.

Wymagania:

  • zdolność samodzielnego myślenia,
  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • znajomość programu Symfonia Finanse I Księgowość będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • dogodny rodzaj umowy (o pracę/zlecenie),
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników,
  • rozwój zawodowy,
  • wynagrodzenie zależne od zaangażowania i stopnia samodzielności na opisywanym stanowisku ( 4000-8000 zł. brutto)

Oferty z załączonym CV I krótką informacją odnośnie dotychczasowego doświadczenia, proszę wysyłać poprzez przycisk Aplikuj.  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne