Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa /-y Księgowy AP z językiem niemieckim Senior AP Accountant with German

FRISTA

FRISTA

Aleje Jerozolimskie 65/79

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w przeniesieniu procesów księgowych (tranzycji) od naszego klienta - niemieckiej firmy z branży technologicznej

  • Tworzenie, adaptacja procesów w Polsce

  • Rejestracja i księgowanie dokumentów kosztowych za pomocą systemu SAP

  • Przygotowanie i księgowanie comiesięcznych płatności

  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald

  • Kontrola sald kont dostawców i zapewnianie ich terminowego rozliczenia

  • Zarządzanie elektronicznym systemem obsługi dokumentów (DMS) oraz udział we wdrożeniach automatyzacji

  • Miesięczne raportowanie

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości

  • Biegła znajomość języka niemieckiego

  • Doświadczenie w procesie tranzycji procesów finansowych

  • Dostępność do wyjazdu na dwutygodniową tranzycję do Niemiec (okolice Frankfurtu nad Menem)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Znajomość MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym

  • Znajomość systemu SAP (Fi/Co)

To oferujemy

  • Szansę długofalowego rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku biznesowym.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.

  • Codzienne wyzwania w dynamicznym świecie branży retail.

  • Przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

FRISTA

Jesteśmy nagradzaną szwajcarską firmą BPO i chcemy podzielić się z Tobą naszą przestrzenią w sercu Warszawy.

Wyobraź sobie mieć wszystko co najlepsze z dwóch światów – nieskończone możliwości rozwoju kariery w stabilnej, międzynarodowej strukturze i start-up’owy klimat (czyli brak dress code’u, kultura wspólnej nauki i prawdziwie przyjazna atmosfera). FRISTA oferuje to wszystko, a to tylko pakiet startowy do wędrówki na sam szczyt zrealizowania Twojego potencjału.

Rośniemy w zawrotnym tempie, cały czas budując zespoły dla naszych międzynarodowych klientów w wielu obszarach – HR, Księgowość, Customer Service, IT i wiele innych. Dlatego też stale poszukujemy zaangażowanych talentów, które dołączą do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy