Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y

  • Warszawa, Palmiry (pow. nowodworski), Nowy Dwór Mazowiecki, Czosnów (pow. nowodworski), Legionowo, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma rodzinna notowana na GPW. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie realizować naszą misję:

    ,,Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Księgowa/-y

    Miejsce Pracy: Palmiry pod Warszawą, Centrala Firmy - 15 minut busem WITTCHEN
    z Metra Młociny

    Główne zadania:

    • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych dokumentujących transakcje krajowe
      i zagraniczne zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • Księgowanie zagranicznych transakcji bankowych,
    • Bieżący monitoring rozrachunków oraz uzgadnianie sald z kontrahentami,
    • Przygotowywanie zestawień i raportów w oparciu o zapisy na kontach księgowych,
    • Kontrola i uzgadnianie kont,
    • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym
      i merytorycznym,
    • Udział w projektach wewnątrzfirmowych.

    Profil kandydata:

    • Wykształcenie wyższe finansowe o profilu rachunkowości,
    • Znajomość obowiązujących przepisów prawa bilansowego i podatkowego VAT i CIT,
    • Znajomość ustawy o rachunkowości,
    • Minimum 2 letnie doświadczenie w księgowości,
    • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
    • Znajomość język angielskiego.
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy,
    • Dojazd firmowym busem z Metra Młociny,
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w Enel-Med i karty Multisport,
    • Zniżki na firmowe produkty i dostęp do ubezpieczenia grupowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach (ul. Gdańska 60, 05-152 Palmiry) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach przy ul. Gdańskiej 60, 05-152 Palmiry. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom