Oferta pracy

Księgowa/y

Klient Pracuj.plO firmie

4 800‐6 500 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Księgowa/y

Wiodące biuro rachunkowe w Łodzi poszukuje osoby do prowadzenia KH na stanowisko:

Księgowa/y

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.);
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym.

Oczekujemy:

  • znajomości programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość;
  • znajomości ustawy PDOP i VAT;
  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole;
  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 3500-4500 zł netto;
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • kartę Multisport;
  • elastyczne godziny pracy (7-9) - (15-17).
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy