Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Varitex Spółka z o.o. Spółka K.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów,

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków, wyników,

  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności,

Nasze wymagania

  • Co najmniej rocznym doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku (mile widziane w biurze rachunkowym),

  • Wykształceniem wyższym

  • Praktyczną znajomością zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF),

  • Chęcią pracy w dynamicznym środowisku,

  • Umiejętnością analitycznego myślenia, dokładnością i terminowością,

  • Bardzo dobrą organizacją pracy,

  • Samodzielnością oraz zaangażowaniem w wykonywane obowiązki,

  • Umiejętnością współpracy z ludźmi, komunikatywnością,

  • Mile widzianą znajomością oprogramowania Sage Symfonia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywujący system wynagrodzenia,

  • Komfortowe i nowoczesne stanowisko pracy

  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie

Varitex Spółka z o.o. Spółka K.

Varitex jest znaną, łódzką firmą działającą na rynku nieruchomości, budowlanym oraz energetyki odnawialnej odponad 20 lat. Firma zrealizowała wiele projektów mieszkaniowych, komercyjnych oraz przemysłowych na tereniecałego kraju. W swojej działalności Varitex kładzie szczególny nacisk na możliwości rozwijania nowych produktów.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty:

  • CV

  • List motywacyjny