Oferta pracy

Księgowa/y

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.);

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym.

Nasze wymagania

  • znajomość programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość;

  • znajomość ustawy PDOP i VAT;

  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;

  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i terminowość;

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • kartę Multisport;

  • elastyczne godziny pracy (7-9) - (15-17).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy