Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y

Arkance Systems Poland Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

z zakresu księgowości:

- księgowanie faktur kosztowych

- księgowanie wydatków pracowniczych

- inne prace księgowe

z zakresu finansów i administracji:

- monitorowanie należności

- kontakt z klientem w/s należności

- sporządzanie i wysyłanie wezwań do zapłaty

- raportowanie danych finansowych

- wyparcie administracyjne biura

Nasze wymagania

  • wykształcanie wyższe (np. rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • kurs księgowości (mile widziany)

  • min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku księgowym

  • znajomość przepisów VAT I CIT

  • zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne

  • gotowość do nauki i rozwoju zawodowego

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dokładność, rzetelność, sumienność

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • stały rozwój zawodowy – możliwość podnoszenia kwalifikacji, nowe wyzwania, zdobywanie nowych doświadczeń

  • możliwość samorealizacji – wdrażanie własnych pomysłów,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

W Arkance Systems Poland łączymy wartości rodzinnej firmy z możliwościami jakie daje nam przynależność do międzynarodowej Grupy Monnoyeur, będącej jednym z liderów na europejskim rynku.

Czym się zajmujemy? Pomagamy naszym klientom realizować wyzwania obecnych czasów, wprowadzając ich w nowoczesne technologie do projektowania, zarządzania procesami i zasobami w budownictwie oraz przemyśle. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają w cyfryzacji każdego etapu inwestycji: od fazy projektowania, przez realizację, po utrzymanie.

Specjalizujemy się we wdrożeniach innowacyjnych rozwiązań m.in. Autodesk i Trimble oraz rozwiązaniach stworzonych na potrzeby naszych klientów. Posiadamy najwyższy poziom partnerstwa z firmami Autodesk i Trimble, potwierdzający naszą wiedzę i doświadczenie:

• Autodesk® Platinum Partner

• Trimble Authorized Channel Partner

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Monnoyeur.

Dołącz do zespołu profesjonalistów w branży dynamicznie rozwijających się technologii.

Przewiń do profilu firmy