Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/-y

TCL SP Z O O

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur sprzedaży, faktur zakupu, wyciągów bankowych

  • księgowanie pozostałych dokumentów źródłowych (polecenia księgowania, listy płac)

  • prowadzenie rozrachunków

Nasze wymagania

  • znajomość programu księgowego Optima (mile widziana)

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe

  • doświadczenie zawodowe pracy w księgowości

  • praktyczna znajomość zasad prowadzenia księgowości, przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, pracy w zespole oraz komunikatywność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków

To oferujemy

  • stabilną pracę

  • współpracę w formie samozatrudnienia

  • pracę w doświadczonym zespole

  • możliwość współpracy B2B