Oferta pracy

Księgowa/-y

BRZESKI HOLDING S.A.O firmie

3 000‐10 000 zł brutto / mies.
  • Franciszkańska 112a
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BRZESKI HOLDING S.A.

Franciszkańska 112a

Łódź

Zatrudnię księgową/księgowego z doświadczeniem. Umowa o pracę, dobre warunki, znajomość branży budowlanej.

Księgowa/-y

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółek z o.o. oraz komandytowych.
  • Analiza dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym spółek w branży budowlanej zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,
  • Monitorowanie i analizę zmian przepisów prawa podatkowego,
  • Współdziałanie w przygotowywaniu sprawozdań i raportów statystycznych i innych, wymaganych odrębnymi przepisami,
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami biura.

WYMAGANIA:

  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Minimum 6-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Znajomość systemu księgowego,
  • Doświadczenie w branży budowlanej,
  • Znajomość programów Ms Office (w szczególności program Excel),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • Prowadzenie i kontrola rozrachunków,
  • Wystawianie faktur sprzedażowych,
  • Prowadzenie nadzoru nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych,
  • Prawo jazdy.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Rozwój zawodowy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Praca w zgranym zespole.