Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski Instytut Księgowości
    - ogólnopolskie biuro rachunkowe. Wspieramy naszych klientów
    w ich biznesie, zapewniając najwyższy poziom obsługi księgowej i prawnej.

    Proponowane przez nas rozwiązania zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów biznesowych.

    Księgowa/-y
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.);
    • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym.

    Oczekujemy:

    • znajomości programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość;
    • co najmniej podstawowej znajomości ustawy PDOP i VAT;
    • 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • bardzo dobrej organizacji pracy;
    • dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole;
    • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
    • pracę w szybko rozwijającej się firmie;
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.