Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/y (m/f/d)

WPD WINDMANAGER POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Głogowska 31
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WPD WINDMANAGER POLSKA sp. z o.o.

Głogowska 31

Poznań

Wprowadź świeży powiew do swojego życia zawodowego! Współpracuj z nami nad przyszłością energetyki.

Od 1998 roku wpd windmanager dostarcza kompleksowe usługi w zakresie  technicznego i komercyjnego zarządzania farmami wiatrowymi i fotowoltaicznymi. Zatrudniamy ponad 400 wysoko wykwalifikowanych pracowników na całym świecie, którzy obsługują 362 farmy wiatrowe składające się z 2.030 turbin o łącznej mocy około 4.313 Megawatów.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: www.windmanager.pl

W celu wzmocnienia naszego zespołu w Polsce poszukujemy zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do obszaru księgowości i controllingu finansowego polskich farm wiatrowych.

Twój zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów źródłowych zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi w spółkach wiatrowych
  • weryfikacja i kontrola sald
  • sporządzanie deklaracji VAT, kalkulacja podatku CIT
  • sporządzanie zestawień GUS, NBP
  • wsparcie w zakresie przygotowywania sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie innych raportów na potrzeby spółek wiatrowych
  • inne prace administracyjne na potrzeby spółek wiatrowych.

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów i rachunkowości
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office (w tym Excela)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków
  • Znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest wymagana
  • Znajomość zagadnień z obszaru Controllingu Finansowego będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest wymagana

Oferujemy:

  • Zróżnicowaną pracę w przyjaznym i wysoce zmotywowanym zespole
  • Pewne zatrudnienie w odnoszącej sukcesy i silnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Pracę w międzynarodowym towarzystwie m.in. poprzez stałą współpracę z centralą firmy w Niemczech
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet Multibenefit

Ogłoszenie archiwalne