Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/-y/ Mł.Księgowa/-y

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych miesięcznych i rocznych,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT i CIT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),

  • min. 2 lata doświadczenia w księgowości na samodzielnym stanowisku,

  • znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,

  • umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych,

  • obsługa programów MS Office,

  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego i doświadczenie w obsłudze audytów,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole,

  • rzetelność, sumienność oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem

  • dofinansowanie do karty Multisport oraz karty podarunkowe

  • prywatną opiekę medyczną z gwarancją dostępności terminów oraz z dostępem do specjalistów

  • zniżkę 50% na usługi stomatologiczne (po wyleczeniu zębów usługi stają się bezpłatne)

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • sekcje zainteresowań Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy